Apie mus

Riešutus ir valgomąsias sėklas vedančius augalus žmonės pradėjo kultivuoti X tūkstantmetyje pr. m. e.  Šiandien mus pasiekia gausi informacija apie šių puikių produktų mokslinių tyrimų rezultatus. Jie intriguoja, stebina ir džiugina. Darbas įmonėje, prekiaujančioje džiovintais vaisiais, riešutais, prieskoniais ir arbata, apie kurių maistinę vertę ir teigiamą poveikį žmogaus organizmui tiek daug rašoma, skatina domėtis taisyklinga mityba ir sveika gyvensena. Ilgametės patirties ir sukauptų žinių dėka mes siūlome labai platų šių produktų pasirinkimą.

Veiklą pradėjome 1994 metais kaip individuali prekybinė įmonė – atidarėme savo pirmąją parduotuvę. 1998 metais tapome džiovintų vaisių, riešutų, maistinių sėklų fasuotojais ir jų mišinių gamintojais. Savo produkciją iki šiol tiekiame parduotuvėms ir nedidelėms gamybinėms įmonėms. Su kai kuriomis iš jų bendradarbiaujame jau daugiau nei 16 metų. 2000 metais tapome prieskonių fasuotojais ir jų mišinių gamintojais.

2013 m. pačioje Kauno širdyje – Laisvės alėjoje, atidarėme 4-ąją specializuotą džiovintų vaisių, riešutų ir prieskonių parduotuvę „Baiva“. Asortimentą papildėme originaliais arbatų mišiniais be kvapiųjų medžiagų. Viliamės, kad į „Baivos“ parduotuves užsukę pirkėjai įsigys produktų ne tik kasdieniniam, bet ir šventiniam stalui. Laukiame gurmanų, vertinančių produktų išskirtines skonines savybes. Supažindiname su rečiau vartojamais, bet savo maistine sudėtimi vertingais produktais. Pas mus rasite net keletą to paties  pavadinimo produkto rūšių – skiriasi jų kilmės šalis, spalva, dydis, o svarbiausia – skonis. Stengiamės pirkėjų nenuvilti – už patrauklią kainą siūlome aukštos kokybės produktus, griežtai kontroliuojame produktų įsigijimą, laikymo sąlygas, gamybos eigą. Jeigu mūsų asortimente pageidaujamo produkto šiandien nėra – pasistengsime jį turėti rytoj.